Pazartesi , 21 Ocak 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Advanced Capes Mod 1.12.2/1.11/1.10/1.7

Advanced Capes Mod 1.12.2/1.11/1.10/1.7

Advanced Capes Mod

Herkese merhabalar arkadaşlar. Bugünkü modumuz herkesin sevdiği Minecraft advanced capes mod. Yani Minecraftta pelerin sahibi olmak. Bu mod olmadan pelerin sahibi olmamızın şartları vardır. Normalde pelerinler Minecraft’la alakalı gerçek hayatta bir şeyler yapmış olanların hesabına yüklenir. Örneğin Minecraft şirketinde çalışanların kırmızı pelerinleri vardır. MineCon etkinliklerine bilet alıp festivale giden oyuncularında hesaplarına Mojang tarafından pelerin yüklemesi yapılır. Bunun yanı sıra geçici pelerinler vardır. Örneğin 2010 ve 2011 yılbaşı zamanlarında Mojang herkese noel dolayısı ile 1 haftalık geçici pelerin vermişti. Daha sonrasında bu pelerinleri geri sildiler. En son olarak da kişisel pelerinler vardır. Bu pelerinler Mojang tarafından çok ünlü, tanınan Minecraft oyuncularına verilmektedir. Bizim gibi pelerin sahibi olamayacak oyuncular için ise geliştirilmiş Advanced Capes modu mevcuttur. Bu mod sayesinde istediğimiz bir pelerini kullanabilmekteyiz.

Standart olarak pelerinimiz bu şekilde gelmektedir. Eğer pelerini değiştirmek istiyorsanız oyunda B tuşuna bastığınızda ekranınıza şöyle bir pencere çıkacaktır. Buraya pelerinin resim URL sini girdiğiniz ve onayladığınız zaman otomatik olarak uygulanacaktır. Tavsiye edilen resim sitesi imgur fakat Türkiye’de bu site yasaklı olduğu için yerel dosyadan veya farklı bir resim sitesine yükleyip kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır. Pelerin düzgünce çalışacaktır. Eğer sorunlar oluşursa bu yazının yorumlar kısmından bize bildirmeyi unutmayın. Yardımcı olmaya çalışacağız 🙂

Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

Advanced Capes 1.12.2

 

Advanced Capes 1.12

 

Advanced Capes 1.11.2

 

Advanced Capes 1.11

 

Advanced Capes 1.10.2

 

Advanced Capes 1.9.4

 

Advanced Capes 1.8.9

 

Advanced Capes 1.7.10

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir