Pazartesi , 21 Ocak 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Barkifier Mod 1.12.2/1.11.2/1.10

Barkifier Mod 1.12.2/1.11.2/1.10

barkifier mod minecraft odun düzenleme

Barkifier Mod (Odun düzenleme)

Bugünkü tanıtacağım modun adı Barkifier moddur. Bu mod oyuna sadece 1 adet asa ekler. Bu asa ne işe yarar diye soruyorsanız size şöyle cevap verebilirim. Örneğin ağaçlardan odun toplarken üstü ve altının beyaz olduğunu görürsünüz ve bunu dekor amaçlı kullanmak güzel olmayabilir. İşte bu asa sayesinde bu odunlara sağ tıkladığımızda her yanını odun renginde yaparak beyaz kısımlarını görünmez yapmaktadır. Aşağıda fotoğrafta gördüğünüz gibi ortadaki odunlar orijinal şekilde kesilmiş odunlar. Sağ ve soldakiler ise barkifier asa ile sağ tıklanarak tüm yüzeyleri aynı şekle getirilmiş dekorasyon amaçlı bloktur. Ayrıca sadece vanilla minecraft odunlarını barkifiy edebiliyor diye düşünmeyin. Biomes’ O Plenty, Forestry gibi ağaç ekleyen modların odunlarını da düzenleme yapabiliyor.

barkifier mod minecraft odun düzeni barkifier mod minecraft odun düzeni barkifier mod minecraft odun düzeni

Asanın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız onu da şu şekilde gösterelim. Gerekli malzemeler: 2 çubuk, 2 kemik tozu, 2 yaprak ve 1 adet ucuna ekleyeceğimiz lapis lazuli bloğu. Resimli olarak bir göz atın.

barkifier mod minecraft odun düzeni


Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

BarkifierMod 1.12.2 indir
BarkifierMod 1.11.2 indir
BarkifierMod 1.10.2 indir
BarkifierMod 1.9.4 indir
BarkifierMod 1.8.9 indir
BarkifierMod 1.7.10 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir