Pazartesi , 21 Ocak 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Booster Rockets Mod 1.12.2/1.11.2/1.10.2

Booster Rockets Mod 1.12.2/1.11.2/1.10.2

Booster Rockets Mod

Minecraft booster rockets modu sayesinde artık uçmak hayal olmayacak. İşte bu booster roketler sayesinde gökyüzüne doğru uçabilirsiniz. Roketlerin tasarımı orijinal Minecraft havai fişeği ile aynıdır fakat mod yapımcısı renkleri kendine göre düzenlemiştir. Bu booster rockets lerin 3 çeşidi vardır ve güç olarak birbirlerinden farklıdırlar. Roketler 3 adettir ve charge yani güçleri üzerinde yazmaktadır.

  • Booster Rocket – Charge 1 (1. seviye güç)
  • Booster Rocket – Charge 2 (2. seviye güç)
  • Booster Rocket – Charge 3 (3. seviye güç)

Booster roketleri yapması çok da kolaydır. Sadece 1 şeker kamışı ve 3 adet barut ile booster roket elde edebilirsiniz. Ayrıca ne kadar barut o kadar güç demek 🙂 Bu yüzden Barut çok koyduğunuzda booster roketlerinizi 2. seviye veya 3. seviyeye çıkartabilir ve daha yükseklere uçabilirisiniz. Bu modu kullanırken size tavsiyem slime dan ayakkabılar yapmanız veya başka bir paraşüt modu yükleyerek çok güzel oyunlar yapabilirsiniz.

Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!
Booster Rockets 1.12.2

 

Booster Rockets 1.11.2

 

Booster Rockets 1.10.2

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir