Anasayfa / Minecraft Modlar / Cobble Launcher 1.12.2

Cobble Launcher 1.12.2

cobble launcher taş fırlatıcı

Cobble Launcher

Merhaba dostlar, bu yazıda sizlere Cobble Launcher modunu tanıtacağım. İngilizcesinden anlamış olan arkadaşlar olabilir, evet. Bu modun isminden de anlaşılacağı gibi Cobble Launcher yani taş fırlatan bir mod. Bir silah sayesinde etrafımıza cobblestone fırlatıyoruz. Bu sayede kendimizi çok daha güvende hissedeceğiz. Bunun masrafı ok ve yaya oranla çok daha düşüktür. Çünkü fırlattığımız şeyler taş ve bu taşları heryerden bulabiliyor olmamız gerçekten çok ucuz olduğu anlamına geliyor 🙂 Ayrıca 3D modelleme yapıldığından diğer modlarla uyumludur. Birçok mod paketinin içerisinde yer alabilen bu mod hayatta kalmada gerçekten çok faydalıdır. Herhangi bir yapılışı olmadığından diğer modlarla entegre kullanmanız gerekebilir. Şimdi birkaç resimle modumuzu inceleyelim ve ardından indirme linkine geçelim.

cobble launcher minecraft taş atma

cobble launcher minecraft taş atma

cobble launcher minecraft taş atma

Mod tanıtımından bu kadar arkadaşlar. Şimdi indirme kısmına geçelim. Mod yapımcısı şuanda sadece 1.12.2 versiyonu için yapsa da ileride geliştirebilir.


Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

CobbleLauncher 1.12.2 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir