Anasayfa / Minecraft Modlar / CoFH Core 1.12.2/1.10.2/1.7.10

CoFH Core 1.12.2/1.10.2/1.7.10

cofhcore 1.7.10 cofh core

CoFH Core

Herkese selam. CoFH Core modu bizim için temel olarak Thermal Expansion modunun çalışması için gerekli olan menü düzenlemelerini oyunumuza ekliyor. Aslında mod oyuna yeni menü düzenlemeleri, serverlar için ekstra bilgi mesajları, oyuncuların arkadaş listeleri gibi özellikler ekliyor. Ama tek başımıza modlu minecraft oynarken bizim için thermal expansionun çalışması için yüklediğimiz bir mod olarak görebiliriz. Diğer modların çalışmasını sağladığını söylemiştik, birazda bu CoFH Core aslında neler ekliyor onlardan bahsedelim. Yararlı oyuncu/admin komutları, düzenlenebilir oyun yazıları, ve birkaç büyü. Ayrıca moda güncelleme geldiğinde oyun içerisinden size bir bilgilendirme yazısı geçme yeteneğine sahip 🙂

Düzenlenebilir canavar öldürme mesajı

cofh core mod

Renk körleri için düzenlemeler aktif

cofh core mod

Arkadaş listesi

Bu özellik sayesinde çoklu serverlarda arkadaş listenize arkadaşlarınızı ekleyerek onların sizin bölgenizde kazı yapmasına izin verebilirsiniz. Arkadaş listenizde olmayan kişiler sizin bölgenizde blok kırma/yerleştirme yapamaz.

  • /cofh friend - Arkadaş ekleme/çıkarma yapabilirsiniz.
  • /cofh friend gui - Menü şeklinde arkadaş listenizi açar. Buradan arkadaşı seçip - tuşuyla silebilirsiniz.

Şimdi indirme kısmına geçebiliriz. Burayı dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum, çünkü 1.12.2 sürümü için ekstra 1 mod daha gerekiyor.


Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın. Ayrıca 1.12.2 ve üstü Minecraft sürümlerinden Redstone Flux API yükleyiniz.

İndirme Linkleri

CoFHCore 1.12.2 indir Redstone Flux
CoFHCore 1.11.2 indir
CoFHCore 1.10.2 indir
CoFHCore 1.7.10 indir
CoFHCore 1.6.4 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir