Pazartesi , 21 Ocak 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Computer Craft 1.12.2/1.9/1.8/1.7.10

Computer Craft 1.12.2/1.9/1.8/1.7.10

Computer Craft Mod

Herkese merhaba. Bugünkü modumuzun ismi Computercraft. Bu mod isminden de anlaşılacağı gibi Minecraft’a bilgisayarlar ve onunla alakalı cihazlar ekliyor. Bu mod sayesinde evimizi daha teknolojik hale getirebiliriz. Bilgisayarları direkt olarak veya monitörlere bağlayarak kullanabiliriz. Ayrıca evinizden uzaklaştığınızda bile kullanmak için onlara kablosuz modem bağlayarak internet erişimi verebilirsiniz. Örneğin bu sayede siz yer altında maden kazısında iken yukarıdaki tarla bilgisayarına uzaktan komut göndererek tarlayı biçmesini ve buğdayları toplamasını söyleyebiliyorsunuz. Tam tersini de yapabilirsiniz. Örneğin siz ev işleri ile uğraşırken yer altında bıraktığınız madenci bilgisayara kablosuz modem üzerinden komut göndererek otomatik maden yapmasını sağlayabilirsiniz 🙂 Şimdi mod hakkında birkaç resim ve bir örnek video sizlerle paylaşalım.

Bilgisayarların resimleri

 

Bilgisayarların yapılışları

 

Resmi wiki sayfası

 

Birde ekstra olarak şifreli kapı yapımını gösterelim. Bu kod sayesinde evinize belirlediğiniz şifre ile kapıları açabileceksiniz. Bunun için küçük bir redstone ve piston düzeneği kurmanız yeterlidir. Bilgisayarlarımız redstone gücü verebilmektedir. Bu sayede her şeyi yapabiliriz.

Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

ComputerCraft 1.12.2

 

ComputerCraft 1.9.4

 

ComputerCraft 1.8.9

 

ComputerCraft 1.7.10

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir