Anasayfa / Minecraft Modlar / Enchantments Exchanger 1.12.2

Enchantments Exchanger 1.12.2

enchantment exchanger minecraft ipeksi dokunuş

Enchantments Exchanger

Bugünkü tanıtacağım mod büyü masasında yapılan büyüleri iptal edebilen Enchantment Exchanger modu. Bu mod size isminden dolayı karmaşık gelebilir. Aslında olay çok basit. Enchantment Exchanger i craft ettikten sonra büyülü eşyamızı içine koyuyoruz ve yapılan büyüler iptal oluyor. İptal oluyor diyince çöpe gittiğini zannetmeyin. O büyüler kitap şeklinde çantanıza geliyor! Ne kadar güzel değil mi? İşte şimdi mod hakkında detaylı resimlere geçebiliriz

Büyü sökücü masanın yapılışı

enchantment exchanger crafting

Resimden tam anlayamayan Minecraft oyuncusu arkadaşlarım için söyleyebilirim. Üst ortaya bir kitap. Orta 2 yana elmas ve 1 tane turuncu boya. En alt 3 kısma ise obsidyen koyup bu büyü değiştirme masasını elde ediyoruz.

Büyü sökme işlemleri

minecraft büyü masası sökme minecraft büyü masası sökme minecraft büyü masası sökme minecraft büyü masası sökme

Ayrıca şunu da bilmenizi isterim. Enchantment exchange yani bu büyü sökme masası normal büyü masası gibi değil, elinizdeyken sağ tıkladığınızda çalışabiliyor. Şimdi indirme kısmına geçebiliriz. Mod şuanda sadece 1.12.2 versiyonunu desteklemekte.


Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

Enchantments Exchanger 1.12.2 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir