Anasayfa / Minecraft Modlar / Fluid Cows 1.12.2 (Lav veren inek)

Fluid Cows 1.12.2 (Lav veren inek)

fluid cows 1.12.2

Fluid Cows

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda fluid cows 1.12.2 isimli mod tanıtımını yapacağız. Bildiğimiz gibi Minecraft’ta inekleri süt sağmak, deri toplamak ve et yemek için kullanabiliyoruz. Bazı Minecrafter arkadaşlarımız ineklere üzüldüğünden onları tercih etmeyip domuz, tavuk ve balıkla da beslenebiliyor. Bu inek sever arkadaşlarımızı sevindirecek bir haberimiz var. Bu mod sayesinde inekleri öldürmeden onlardan farklı şekillerde faydalanabilirsiniz. Bu modla beraber ineklerden artık su ve lav sağacağız.

Nasıl kullanılır diye soruyorsanız hemen anlatalım.

Fluid Cows kullanımı

  • Boş kova ile sağmak istediğiniz standa sağ tıklayınız. Kova lav veya su ile dolacaktır. (Bulduğunuz inek hangi çeşit ise)
  • Sıvılı inekleri dünyada rastgele yerlerde bulabilirsiniz. Onları inek yakalama asası ile alabilir ve standlara oturtabilirsiniz. Otomatik olarak size lav veya su biriktirirler.
  • Mod içindeki “fluidcows_v2.json” dosyasından ineklerin doğma oranını değiştirebilirsiniz.

fluid cows 1.12.2

fluid cows 1.12.2

fluid cows 1.12.2

fluid cows 1.12.2

Mod tanıtımından bu kadar arkadaşlar. Şimdi indirme kısmına geçelim. Mod yapımcısı şuanda sadece 1.12.2 versiyonu için yapsa da ileride geliştirebilir. GitHub sayfasında hata ve geliştirme çalışmaları devam ediyor.


Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

Fluid Cows 1.12.2 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir