Pazartesi , 18 Kasım 2019
Anasayfa / League of Legends / LoL Clash’a ne oldu?

LoL Clash’a ne oldu?

league of legends clash ne oldu son durum

LoL Clash ne oldu? Son Durum

Evet arkadaşlar bugünkü yazımızda League of Legends Clash turnuvalarının ne olduğundan bahsedeceğim. LoL de takım kurup maç yapmaya yönelik oyun modu olan Clash, 5 kişilik takım kurup arkadaşlarımızla eğlenmemizi sağlıyor. Turnuvalar ise 3 gün sürüyor ve Runeterra ile alakalı içeriğe göre ayarlanmış. Takımların eşleşeceği rakip takımlar ise kurduğunuz takımın lig ortalamasına göre belirlenip ona göre karşınıza bir rakip gelmesini sağlıyor. Bu sayede iki takım arasındaki yetenek farkı çok aza indirgenmiş oluyor.

Clash turnuvalarına katılmak için hesabın 30. seviye olması, dereceli ligin olması, takdir seviyesi en az 2. seviye ve hesabın SMS doğrulaması yapılmış olmalı.

lol clash gereksinimler LoL Clash ne oldu

Her neyse, size Clashı özetlediğime göre şimdi Clash neden çalışmıyor onu söyleyelim. Riot’un açıklamalarına göre Clash çalışmama sebebi LoL’ün sunucularının dünyadaki tüm lol oyuncularının isteklerini hızlı cevaplaması için ayarlanmış. Yani LoL çok fazla oynandığı için ve Clash ın buna hazır olmamasından kaynaklı problem oluştu. Riot hızlıca çözüm üreterek bir günlük test için Clash’ı aktif etti ve bu bir günlük testte de Clash çöktü. Bu yüzden Riot Games canla başla çalışarak Clashı sorunsuz bir şekilde LoL’e eklemek için uğraşıyor. 2018 yıl sonuna kadar Clash’ın tekrar düzenli çalışacağını düşünüyorum. Riot Games in yaptığı resmi açıklamaya aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Biz size sadece burda LoL ile ilgili bir sohbet etmek istedik 🙂 Son olarak Clash videolu anlatımı aşağıdaki resmi videodan izleyebilirsiniz.

Adalet meydanlarında görüşmek üzere!

<strong>Resmi açıklama!</strong> Resmi açıklama!

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir