Pazar , 25 Ağustos 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / MalisisDoors 1.12.2/1.11/1.8/1.7

MalisisDoors 1.12.2/1.11/1.8/1.7

malisisdoors minecraft kapı modu

Malisis Doors (Minecraft Kapı modu)

Bugünkü modumuz Malisis Doors modu yani gelişmiş kapıları kullanabileceğimiz bir mod. Bu mod sayesinde sıkıcı, klasik kapılardan sonra resmen çok güzel kapılar yapabileceksiniz. Kapılar tabi ki bazı kişilere önemli gelmeyebilir. Klasik kapılar animasyonlu bir şekilde açılıp kapanacak şekilde düzenleniyor. Klasik kapıların yanında yeni kapılar ve teknolojik kapılar da bulunmakta. Modun çalışması için MalisisCore kütüphane modu gereklidir. Gerekli bağlantıya giderek onu da indirebilirsiniz.

Kapı çeşitleri

Animasyonlu kapılar:
Modun ilk amacı normal kapıları gelişmiş kapılara çevirmek. Artık vanilla Minecraft kapıları animasyonlu şekilde açıp kapanıyor. Çit kapıları da animasyonlu şekilde yapılarak unutulmamış.

Cam kapılar:
Tahtadan ve demirden yapılan 2 çeşit cam kapı bulunmaktadır. Evinize dekoratif kapılar yaparak hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

minecraft kapı modu cam kapı yapılışıminecraft kapı modu cam kapı

Jail(Hapishane) kapıları:
Bu kapılar ise hapishane kapıları olarak geçmektedir. Bu kapıları açmak redstone sinyali verilmeden açılması imkansızdır. Redstone bağlantı hattı kurarak kontrolü ele alabilirsiniz.

minecraft kapı modu hapishane kapısıminecraft kapı modu hapishane kapısı

Laboratuvar kapıları:
Bu kapılara lab kapısı adı verilmiş. Bu kapı yukarıya doğru açılır. Çok havalı değil mi? 🙂

minecraft kapı modu laboratuvar kapısıminecraft kapı modu laboratuvar kapısı

Diğer kapılara da hızlıca resimlerle bakalım. Kapıların çoğu teknolojik ve değişiktir. Hatta garaj kapısı bile bulunuyor devasa bir kapıdır. Evinize Amerikan tarzı bir bahçeli ev ve garaj yapabilirsiniz.

Tüm kapılar
minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu minecraft kapı modu

Minecraft Forge ve MalisisCore yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

MalisisDoors 1.12.2 indir
MalisisDoors 1.11.2 indir
MalisisDoors 1.10.2 indir
MalisisDoors 1.9.4 indir
MalisisDoors 1.8.9 indir
MalisisDoors 1.7.10 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir