Cumartesi , 16 Kasım 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Minecraft Forge indir

Minecraft Forge indir

Minecraft Forge API

Minecraft Forge bizim olmazsa olmaz modumuzdur. Aslında mod demek yanlış olur çünkü Forge, modların çalışması için gerekli bir altyapıdır. Minecraft Forge sayesinde modlarımızı Minecraft’a yükleyebiliyoruz. Eskiden kullandığımız ModLoader’ın yerine geçti diyebiliriz. Eğer eskiden yüklediyseniz ve sildiyseniz Minecraft dosyanızın içerisinde Forge atıkları olabilir. Minecraft forge indir lütfen kendi minecraft sürümünüze uygun olanı indiriniz. Temiz bir Minecraft klasörüne kurulum yapmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda verilen linklerden istediğiniz sürüm Minecraft olanı indirdikten sonra otomatik olarak Minecraft klasörünün yerini bulacaktır. Eğer yanlış bulduysa lütfen kendi klasörünüzün yerini belirtmeyi unutmayın.

Minecraft Forge kurulum ekranı

Install Client seçili durumda olmalıdır çünkü biz oyuncu olduğumuz için server kısmı ile ilgilenmiyoruz. Extract sadece dosyaları bulunan dizine çıkarır kurulum yapmaz. O yüzden Install Client seçili olarak kalsın. Kurulum bittikten sonra “mods” klasörümüz hazırlanmış olacak ve içerisine mod dosyaları atarak modlu minecraft oynayabileceğiz. Sizin için kısa bir kurulum videosu da hazırladık. Yapamayan oyuncular izleyebilirler. Aşağıdaki linklerden bizim yayınladığımız son sürümü indirebilirsiniz. Tam istediğiniz Forge sürümü için Multi MC linklerimize bakabilirsiniz.

İndirme Linkleri

MinecraftForge 1.12.2 indir
MinecraftForge 1.11.2 indir
MinecraftForge 1.10.2 indir
MinecraftForge 1.9.4 indir
MinecraftForge 1.8.9 indir
MinecraftForge 1.7.10 indir
Tüm sürümler için Resmi site

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

20 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir