Cumartesi , 16 Kasım 2019
Anasayfa / Minecraft Yenilikler / Minecraft Full indir 2019

Minecraft Full indir 2019

minecraft indir team extreme portal

Minecraft full indir

Bugünkü yazımızda tekrardan Minecraft premium olmayan oyuncularımız için geliyor. Minecraft bir hayatta kalma survival oyunudur. Oyunda öncelikli amaç hayatta kalmak için uğraşmaktır. Oyunu açtığımızda bir dünya yaratırız ve bu dünyada karakterimiz oyuna başlar. İlk görevimiz ağaç kesip odun toplamaktır. Bu sayede temel ihtiyacımız olan odunu elde ederiz. Sonrasında bu odunlarla tahta ve çalışma masası yaparak kendimize kalacak bir yer ayarlamaya çalışırız. Eğer kalacak yer istemiyorsanız kendinize bir mağara kazıp oraya da yerleşebilirsiniz. Bu sayede sizi birkaç gün koruyacak bir eviniz olur. Ardından balta, kazma, kürek ve kılıç yapmalıyız. Bunlar size gerekli olan temel araç ve gereçlerdir. Geri kalan zamanda ise Minecraft özgür bir dünya olduğu için oyuncuların hayal gücüne kalmıştır. İster ağaç ev yapın ister gökdelen ister yer altı malikanesi 🙂

Madenlerde ise öncelik demir çok yaygındır. Bu sayede demir kazma yaparak elmas bile kazabilirsiniz. Elmas kazma ile de obsidyen kazıp Nether dünyasına gidebileceksiniz. Ayrıca taş kazma ile elmas, kızıltaş, obsidyen gibi madenleri kazı yapamazsınız. Hatta demir kazma ile bile obsidyen kazısı yapamazsınız.

Birkaç resim inceleyip aşağıda vereceğimiz linklerden Minecraft indir bedava şekilde alabilirsiniz. En eski sürümden en yeni sürüme kadar istediğiniz Minecraft versiyonunda oynayabilirsiniz.

minecraft indir team extreme bedava

 

minecraft indir team extreme 1.13


Bilgisayarınıza uyumlu (32bit/64bit) olan sürümü indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Eğer reklam servisi çalışırsa sağ üstten reklamı geç diyip dosyayı indirebilirsiniz.

Minecraft indir linkler

Minecraft indir Full indir 32-bit indir
Minecraft indir Full indir 64-bit indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir