Minecraft Pocket Edition 1.2.6.60 (MCPE 1.2.6)

Minecraft Pocket Edition APK Full İndir

Herkese merhaba sevgili Minecraft oyuncuları. Bildiğiniz gibi Minecraft efsanesi bir süredir mobil cihazlarda yani telefon ve tabletlerde devam ediyor. Gittikçe gelişen mobil dünyada Minecraft’ta çok gelişme gösterdi. Ve tabiki Windows 10 tabletler olduğu için onlardada Windows Store üzerinden kurulum işlemi yapılabiliyor. Minecraft bilgisayar için full indirme linklerini paylaştığımıza göre şimdi mobil androidler için apk paylaşma zamanı gelmiş gibi görünüyor 🙂

Aşağıda vereceğimiz indirme linkinden .APK yı indirip kolayca kurulum yapabilirsiniz. Bilgisayardan bluestacks gibi programlarla oynayacaksanız apk yı kurduğunuz androide yüklemeniz yeterli olacaktır.

Bu APK dosyasında kıyafetler yani skinler kullanılabildiğinden dolayı realm kısmı kapalıdır. Bilginiz olması açısından söyleyelim.

Minecraft Pocket Edition İndirme linki

MCPE .apk indir!
Yönetici

Yönetici

Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

You may also like...

2 Responses

  1. marlene maria dedi ki:

    e legal de maisssssssssssssssssssssssssssssssss

  1. 20 Aralık 2017

    […] şeklinde oynanmaktadır. Minecraft Pocket Edition oyunu Play Store mağazasında 24,99 TL dir. Bir önceki APK nın günceli şuanda bu […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir