Cumartesi , 16 Kasım 2019
Anasayfa / Minecraft PE / Minecraft Pocket Edition 1.2.8.0 Full Apk

Minecraft Pocket Edition 1.2.8.0 Full Apk

Minecraft Pocket Edition 1.2.8

MCPE 1.2.8 versiyonu yayımlandığına göre bizde tekrar güncelleyerek sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğimiz gibi Minecraft PC çılgınlığı artık telefon ve tabletlerin gelişmesiyle birlikte artık Minecraft Android APK olarak devam ediyor. Minecraftta bildiğimiz gibi amacımız hayatta kalmaktır. İlk olarak odun keseriz ve çalışma masasını yaparız. Her Minecraft oyuncusu böyle başlamaktadır. Daha sonra klasik bir ev ve hayatta kalma amacıyla bir mağaraya girilir. Daha sonrası tüm Minecraft oyuncularında olduğu gibi sizin hayal gücünüze kalmıştır. İşte bu güzel oyun artık telefon ve tabletlerimize kurulabiliyor. Örneğin yatağınıza yatıp elinizde tabletle en sevdiğimiz oyun olan Minecraft’ı yatarak bile oynayabileceğiz. Minecraft Pocket Edition (MCPE) içindeki kısıtlamalardan dolayı bizim paylaştığımız APK özel bir APK dır. Tüm skinler açık olarak kullanabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.2.8.0 sürümünde birçok hata düzeltmesi ve oynanış geliştirmesi yapılmış gibi görünüyor. Oyunun kontrol seti elimizle dönderme ve joystick şeklinde oynanmaktadır. Minecraft Pocket Edition oyunu Play Store mağazasında 24,99 TL dir. Bir önceki APK nın günceli şuanda bu versiyondur.

Not: MCPE saf apk artık paylaşılmamaktadır. Çünkü Mojang tarafından yasaklanmış durumda. Aşağıdan full apk sını indirebilirsiniz.

minecraft pocket edition 1.2.8

Full APK olduğundan Realm kısmı kapalıdır. Dosyayı indirdikten sonra direk apk kurulumu yaparak oyuna girebilirsiniz. Herhangi bir crackleme işlemi yapılmasına gerek yoktur. Herşey tarafımızca otomatik hale getirilmiştir.

Minecraft Pocket Edition İndirme linki

MCPE .apk indir!

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir