Cumartesi , 16 Kasım 2019
Anasayfa / Minecraft PE / Minecraft Pocket Edition 1.2.10.2 (MCPE 1.2.10.2 apk)

Minecraft Pocket Edition 1.2.10.2 (MCPE 1.2.10.2 apk)

minecraft pocket edition minecraft pe 1.2.9 indir

Minecraft PE 1.2.10.2 (MCPE 1.2.10.2  Apk full)

MCPE 1.2.10.2 versiyonu yayımlandığına göre bizde tekrar güncelleyerek sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğimiz gibi Minecraft PC çılgınlığı artık telefon ve tabletlerin gelişmesiyle birlikte artık Minecraft Android APK olarak devam ediyor. Minecraftta bildiğimiz gibi amacımız hayatta kalmaktır. İlk olarak odun keseriz ve çalışma masasını yaparız. Her Minecraft oyuncusu böyle başlamaktadır. Daha sonra klasik bir ev ve hayatta kalma amacıyla bir mağaraya girilir. Daha sonrası tüm Minecraft oyuncularında olduğu gibi sizin hayal gücünüze kalmıştır. İşte bu güzel oyun artık telefon ve tabletlerimize kurulabiliyor. Örneğin yatağınıza yatıp elinizde tabletle en sevdiğimiz oyun olan Minecraft’ı yatarak bile oynayabileceğiz. Minecraft Pocket Edition (MCPE) içindeki kısıtlamalardan dolayı bizim paylaştığımız APK özel bir APK dır. Tüm skinler açık olarak kullanabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.2.10.2 sürümünde birçok hata düzeltmesi ve oynanış geliştirmesi yapılmış gibi görünüyor. Oyunun kontrol seti elimizle dönderme ve joystick şeklinde oynanmaktadır. Minecraft Pocket Edition oyunu Play Store mağazasında 24,99 TL dir. Bir önceki APK nın günceli şuanda bu versiyondur. Bir önceki apk 1.2.10.1 olup beta sürümüdür, burada ki tam sürümdür.

mcpe 1.2.10.2 minecraft pocket edition 1.2.10.2

1.2.10.2 versiyonu ile gelen değişikliklerden kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Minecraft Pocket Edition 1.2.10 sürümü ile kararlı tam sürüm hale geldi.
  • Gamepad arayüzün hassasiyet ayarında düzenleme yapıldı.
  • Tick yarıçapı arttırıldı, bu sayede dünya oluştururken veya düzenlerken kolaylık sağlandı.
  • Çökme hataları düzeltildi.
  • Oyunda performans artışı yapıldı.

Mod cracked apk da realms kısmı kapalıdır. Tüm skinleri kullanabilirsiniz. Ölümsüzlük hilesi yoktur.
Eğer Minecraft lisansınız varsa aşağıdan orijinal Google Play Store apk sınıda indirebilirsiniz. Fakat orijinal apk çalışması için önceden oyunu satın almış olmanız gerekiyor.

İndirme Linkleri

MCPE 1.2.10.2 Full indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir yorum

  1. Avatar

    elinize sağık çalışıor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir