Pazartesi , 21 Ocak 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Pocket Nether Link 1.12.2/1.11/1.10.2

Pocket Nether Link 1.12.2/1.11/1.10.2

Herkese merhaba. Sizde benim gibi nether’a gitmekten sıkıldınız veya yoruldunuz mu? Veya bilgisayarınız nether’a gidince size sorun mu çıkartıyor 🙁 Çok üzücü olmalı. Artık bu problemi unutabilirsiniz. İşte size Pocket Nether Link modu. Bu mod sayesinde Nether dünyasındaki size gerekli olan materyalleri Overworld’da kullanabilirsiniz! Nasıl mı? İşte böyle. Bu moda başlarken ilk yapmanız gereken şey bu portatif nether portalını üretmektir. Bunu üretmek ise çok basit. Sadece 4 adet obsidyen kazıp ortasına 1 adet çakmak yerleştirdiğimizde bu bize portatif bir adet nether portalı verir.

Artık elinizde gezdirebildiğiniz bir nether portalınız var 🙂 Bu portalı diğer modlarda bulunan bir alete benzetebiliriz. Örneğin Forge Hammer ile bronze ları bronze plate e getiriyorduk hatırlıyorsanız. İşte bu portal da böyle kullanılıyor. Crafting yaparken bu portalı yerleştirdiğinizde size netherda bulunan malzemelerden yapmanıza olanak sağlar. Şimdi neler yapabildiğine bir bakalım.

Eşya yapılışları

Ayrıca Nether Quartz ları nerden bulacağınızı merak mı ediyorsunuz? İşte onunda cevabı burada! Bu mod sayesinde Nether Quartzlar normal Quartz şeklinde bizim dünyamıza ekleniyor ve şekli şu şekilde. Bu Quartzları 20. ile 30. katlar arasında maden yaparken bulabileceksiniz.

Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri:

Pocket Nether Link 1.12.2

 

Pocket Nether Link 1.11

 

Pocket Nether Link 1.10.2

 

Pocket Nether Link 1.9

 

Pocket Nether Link 1.8.9

 

Pocket Nether Link 1.7.10

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir