Anasayfa / Minecraft Modlar / SmartCursor 1.12.2/1.7.10 (Akıllı İmleç)

SmartCursor 1.12.2/1.7.10 (Akıllı İmleç)

minecraft smartcursor mod

SmartCursor Mod

Merhaba dostlar, bugünkü modumuz olan SmartCursor modu Minecraft’ta çok kolaylık sağlayacak. Bu mod adından da anlaşılacağı gibi Akıllı İmleç anlamına gelen bir moddur. Bu sayede oyun içerisindeki imlecimiz bize detayları göstererek daha iyi bir oyun deneyimi sunacak. Buna bazılarınız çok basitleştiriyor diyebilirsiniz fakat anlaşılırlık açısından çok faydası olduğunu söyleyebilirim. Örneğin bazen bir bloğu nasıl kıracağımızı bilemeyebiliriz. İşte burada devreye SmartCursor modu giriyor.

minecraft smartcursor mod

Örneğin bir hayvanın kaç canı olduğunu görebilir veya bir canavarın zırhı veya silahı varsa onların da özelliklerini görebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan mod hakkında görüntülere geçelim. Ardından sizlere indirme kısmını paylaşacağım. Eğer resimleri tam göremiyorsanız üzerine tıklayarak büyütüp inceleyebilirsiniz 😎

minecraft smartcursor mod

minecraft smartcursor mod

minecraft smartcursor mod

minecraft smartcursor mod

Şuanda 1.12.2 ve 1.8 sürümlerinde beta versiyon olarak çalışmaktadır. Bazı blokların resimleri sağ üstte tam net görünmeyebilir. 1.7.10 sürümü için dert etmenize gerek yok, stabil olarak çalışmaktadır. Bilginize sunarım dostlar.

 


Minecraft Forge yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

Smart Cursor 1.12.2 indir
Smart Cursor 1.8 indir
Smart Cursor 1.7.10 indir

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir