Pazartesi , 21 Ocak 2019
Anasayfa / Minecraft Modlar / Yoyos Mod 1.12.2/1.10.2

Yoyos Mod 1.12.2/1.10.2

Minecraft Yoyos Modu

Herkese merhabalar. Modun isminden de anlayacağınız gibi Yoyos mod sayesinde artık Minecraftta yoyolar ile oynayabileceğiz. Bu yoyolar sayesinde artık Minecraft eğlencemize 2 kat eğlence daha ekleyeceğiz 🙂 Bu yoyoların eğlence özelliği olması ile birlikte farklı bir özelliği vardır. Yoyolar ile saldırı yapabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız yoyolar aslında bir silahınızdır. Yoyoların bir çok çeşidi bulunmaktadır. Tinkers Constructla beraber çalışan bir mod olduğu için tinkers construct smeltery ile birkaç kombinasyon yapmamız mümkün. Yoyolar basitten başlayarak özellik eklenebilenlere kadar gitmektedir. Basit yoyolar tahta, taş, demir, altın ve elmas olarak saldırılarına göre sınıflandırılabilirler. Bunların yanı sıra yapışkan yoyo ve makaslı yoyo da yapılabilir. Makaslı yoyo sayesinde uzaktan çiçek ve çimlerinizi biçebilirsiniz. Yapışkan yoyo ile de ağaçlara yapışarak tırmanışlar yapabilirsiniz. Ayrıca bu silahlar mağarada uzaktan atak yapmada çok etkili olacaktır emin olabilirsiniz. Şimdi biraz resim ve video incelemesine geçebiliriz.

Ondan önce modun eklediği tüm eşyalara bir göz atmanızı tavsiye ediyorum. Daha sonra klasik yoyo yapımlarına bakalım. Diğer yoyoları tinkers construct modu ile yapmalısınız.

 

Eşya yapılışları

Yoyo ipi

 

Tahta yoyo

 

Demir yoyo

 

Makaslı yoyo

 

Elmas yoyo

 

Yapışkan yoyo

 

 

Tinkers Construct ile yaptığımız kombinasyonlu yoyo

Minecraft Forge ve Tinkers Construct yüklemeyi unutmayın!

İndirme Linkleri

Yoyos 1.12.2 Yoyos 1.10.2

Hakkında Yönetici

Yönetici
Bir Minecraft oyuncusu, mod sever ve Minecraft hayranı. Asla bırakmayacağım bir oyun diyebilirim. Siz sevgili oyuncu arkadaşlarıma paylaşım yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir